۳:۳۷:۰۲ - سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سید حسن لواسانی فرد مدیر آموزش و پرورش دشتستان در نشستی صمیمانه از اصحاب رسانه تقدیر کرد
مردم جنوب””به مناسبت روز خبرنگار مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در نشستی با حضور اصحاب رسانه از اصحاب رسانه و خبرنگاران حاضر در نشست تقدیر و به سوالات آنان پاسخ داد به گزارش  مردم جنوب”،سید حسن لواسانی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در این دیدار با تبریک ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار […]

مردم جنوب””به مناسبت روز خبرنگار مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در نشستی با حضور اصحاب رسانه از اصحاب رسانه و خبرنگاران حاضر در نشست تقدیر و به سوالات آنان پاسخ داد

به گزارش  مردم جنوب”،سید حسن لواسانی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در این دیدار با تبریک ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار با تاکید بر حساس بودن کار رسانه در انعکاس رخدادهایی که قابلیت خبرشدن و اطلاع رسانی به جامعه را دارد؛ گفت: یک خبر نگار باید به دور از حب و بغض و علائق سیاسی نسبت به اخبار و اطلاع رسانی اقدام کند و از نقد نترسد،چرا که نقد داروی تلخی است که باعث پیشرفت در هر کاری می شود.

لواسانی فرد با بیان این که خود خبرنگار بوده است افزود :نگاه من نگاه نوشتاری متین است و متن های سبک را نمی پسندم،چرا که مردم متن های شیک و قوی و تیترهای متین را باز می کنند و می پسندند،هر چند بعضی از تیترها چالش برانگیز نیز هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در پاسخ به سوالی در مورد نتایج کنکور سراسری اظهار کرد :چهار سال متوالی است که در بحث کنکور رکورد دار استان هستیم و امسال نیز با ۶۲ رتبه زیر هزار در کنکور سراسری نسبت به سال قبل که ۵۱ رتبه زیر هزار کسب شد رشد بسیار خوبی داشته ایم.

44lx_untitled-9.jpg

لواسانی فرد کسب رتبه های برتر کنکور را مدیون طرح تقویت بنیه علمی که استاندار محترم کلید آن را زد و فرماندار،دهیاری ها و پارس جنوبی همکاری خوبی در این زمینه داشتند و در این زمینه ۳۷۰ میلیون تومان از محل بودجه دهیاری ها که بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان آن نقد شده و همچنین بودجه ۴۰۰ میلیون تومانی که از محل سازمان انرژی پارس جنوبی تامین و به زودی به حساب آموزش و پرورش واریز خواهد شد.

وی ادامه داد:سال گذشته ۷ پایگاه کنکور در سطح شهرستان دانش آموزان کنکوری را تحت پوشش داشتند و آموزشگاه استعداد های درخشان شهید مطهری با کسب ۳۲ رتبه زیر هزار در کنکور سراسری برای دومین سال متوالی رکورد دار بیشترین رتبه زیر هزار در استان می باشد.

سید حسن لواسانی فرد بیان کرد :در بحث خیرین دومین مجمع خیرین مدرسه ساز استان را تشکیل دادیم و در ساخت و ساز یکی از شهرستان های پیشرو هستیم و در حال حاضربا حضور خیرین در حال ساخت و تکمیل فاز دوم درمانگاه فرهنگیان در دو طبقه ،یک سالن ورزشی،یک سالن اجتماعات و یک مدرسه خیر ساز می باشیم که این پروژه ها به زودی یکی پس از دیگری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

همچنین در این نشست حبیب الله بوستانی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش دشتستان در سخنانی با تبریک روز خبرنگار گفت:این جلسه به بهانه روز خبرنگار با اصحاب رسانه که نظام تعلیم و تربیت را حمایت می کنند برگزار شده تا مراتب قدر دانی آموزش و پرورش را از آنها اعلام کنیم.

t3yb_untitled-1.jpg

بوستانی افزود :سیستم آموزش و پرورش را به عنوان یک سیستم باز قلمداد می کنیم و در این وادی اهالی قلم و اصحاب رسانه می توانند سهم زیادی در رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه با توجه به تغییرسبک زندگی و پیچیدگی مسائل اجتماعی،فرهنگی داشته باشند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد :ما وظیفه داریم به عنوان متولیان امور فرهنگی و اجتماعی جامعه زمینه را برای رشد و پویایی دانش آموزان در این مهارت ها مهیا کنیم و اعتقاد داریم اگر زمینه برای دانش آموزان فراهم شود در آینده از افراد موفق جامعه هستند.

حبیب الله بوستانی ادامه داد:در حوزه پانا ۷۰ خبرنگار افتخاری در سطح مدارس شهرستان مشغول به فعالیت هستند و دوره های آموزشی لازم را برای آنها گذرانده ایم و در صدر خبرهای استان در حوزه پانا هستیم.