۸:۱۵:۴۸ - جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلیل شهردار موفق وحدتیه از اصحاب رسانه در نشستی صمیمی+گزارش تصویری
مردم جنوب”نشست صمیمانه شهردار وحدتیه همراه با تجلیل از آنها در عرصه خبرنگاری واطلاع رسانی در سالن کنفرانس شهرداری برگزارشد. به گزارش مردم جنوب“عبدالحمید صفایی، ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: در جامعه امروز بسیاری از مشاغل کمتر به چشم می آیند اما با زحمات اصحاب رسانه، خدمات و تلاش های مسوولین بیشتر دیده می شود […]

مردم جنوب”نشست صمیمانه شهردار وحدتیه همراه با تجلیل از آنها در عرصه خبرنگاری واطلاع رسانی در سالن کنفرانس شهرداری برگزارشد.

8egt_0.jpg

به گزارش مردم جنوب“عبدالحمید صفایی، ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: در جامعه امروز بسیاری از مشاغل کمتر به چشم می آیند اما با زحمات اصحاب رسانه، خدمات و تلاش های مسوولین بیشتر دیده می شود و دفاع اصحاب رسانه از خدمت گذاران حقیقی، ستودنی و قابل تقدیر است.

وی افزود: مجموعه نفت شهر وحدتیه از طرفی تخریب و از طرفی نیز منافعی را به دنبال داشته است، تخریب ها را می توان در مسائل زیست محیطی و منافع را می توان در قسمت دریافت حق آلایندگی ها مشاهده نمود.

64q5_3.jpg

صفایی با اشاره به فرش موزاییک خیابان ها گفت: تاکنون ۴۲هزار متر فرش موزاییک صورت گرفته است.وفرش موزائیک تمامی خیابان های وحدتیه نیزدر حال انجام می باشد.

در سال های ۹۰ الی ۹۵ به جهت دریافت اعتبارات آلایندگی ۹۴۸ درصد افزایش اعتبار داشته و تمامی ماشین آلات مورد نیاز شهرداری را تامین نموده ایم تا مشکلی وجود نداشته باشد.

tcr3_4.jpg

صفایی افزود: در زمینه پروژه های عمرانی مقام اول شهرستان را۴ سال پیاپی در بین شهرداری ها کسب کرده ایم ،ولی تاکنون هیچ گونه تشکری از مجموعه شهرداری وحدتیه صورت نگرفته است.

وی اذعان داشت: طی چهار سال گذاشته تمام تلاش خود را جهت ایجاد تفاوت چه در زمینه شهرسازی و چه در زمینه ورزشی انجام داده ایم و با این روند طی ۶سال آینده می توانیم شهر متفاوتی داشته باشیم.

bab2_1.jpg

درادامه شهردار وحدتیه پیرامون اصلاح سه راهی ورودی وحدتیه گفت: در حال حاضر اقدامات لازم جهت تخصیص اعتبارات جهت مطالعه اولیه این طرح در دست اقدام است و با توجه به پیش بینی های صورت گرفته این طرح با اعتبار ۳میلیارد تومان اجرا خواهد شدایشان درادامه گفت:نشست های خوبی با متولیان امر داشته ایم و قول تخصیص اعتبار نیز داده شده است که انشالله انجام شود.

zpx7_2.jpg

شهردار وحدتیه در خصوص احداث پارک ها افزود:سعی کردیم در تمامی محلات پارک های محله ای را داشته باشیم.۲۰هزار متر زمین برای هم برای احداث یکی از بزرگترین و زیبا ترین پارک های استان تملک شده است .

صفایی در ادامه اظهار داشت: بزودی سالن اجتماعات شهر وحدتیه در۳ طبقه احداث خواهد شد.که این سالن شامل یک طبقه کتابخانه، یک طبقه سالن چند منظوره که کاربری سالن سینما و یک طبقه برای اجتماعات و برگزاری جلسات و نشست ها می باشد که ظرفیت سالن آن به ۷۰۰ نفر می رسد.

صفایی درادامه پیرامون روند مراحل اجرایی این پروژه گفت: هم اکنون مشاور طرح انتخاب شده و در مرحله طراحی و ترسیم نقشه پروژه هستیم و در آینده نزدیک مراحل اجرایی آن آغاز خواهد گردید.

درادامه از اصحاب رسانه تجلیل شد.

551v_5.jpg