۲:۰۵:۲۴ - پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری نشست مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اصحاب رسانه استان بوشهر
مردم جنوب :هرساله نشست مهندس یوسفی مدیر عامل منطقه ویزه اقتصادی انرژی پارس همراه با تجلیل از خبرنگاران برگزار می شود که جای تقدیر وتشکر دارد بخصوص اریوسفی مدیر پارس جنوبی و روابط عمومی منطقه وهمچنین دست اندرکاران برای این روز مهم که واقعا هرساله در چنین روزی بیاد خبرنگاران استان هستند . به گزارش […]

ful4_mvi_72256.jpg

مردم جنوب :هرساله نشست مهندس یوسفی مدیر عامل منطقه ویزه اقتصادی انرژی پارس همراه با تجلیل از خبرنگاران برگزار می شود که جای تقدیر وتشکر دارد بخصوص اریوسفی مدیر پارس جنوبی و روابط عمومی منطقه وهمچنین دست اندرکاران برای این روز مهم که واقعا هرساله در چنین روزی بیاد خبرنگاران استان هستند .

به گزارش مردم جنوب“نشست خبری مدیر عامل سازمان منطقه اقتصادی انرژی پارس با اصحاب رسانه استان بوشهر سه شنبه هفدهم مرداد برگزار گردید.

مهندس یوسفی در ابتدا گفت:برنامه بزرگداشت روز خبرنگار است کسانی که در طول سال از توانمنندی های آن ها استفاده می کنیم برای پیشرفت اقتصادی و پیشرفت کشور ، ایشان در ادامه افزود شغل بسیار شریف و پر دردسری است که سود برنده اصلی آن مردم و جامعه هستند در طول تاریخ کسانی بودندکه دست به قلم داشتند وتلاش کردند برای دوری جامعه از ظلم وستم و…

یوسفی در ادامه گفت:ما قدر دان زحمات این قشر ارزشمند هستیم که لازم به اشاره استان بوشهر از استان های برخوردار از لحاظ اطلاع رسانی است و قوی تر عمل می کند.

استان بوشهر دارای هم چنین ظرفیتی است امروز در کشور ،استان بوشهر به خوبی برای همه شناخته شده است این از زحمات اصحاب رسانه است که توانسته اند به خوبی اطلاع رسانی کنند.

 

1zp8_img_7230.jpg

odvg_img_7214.jpg

ahtb_img_7290.jpg

yul_img_7167.jpg

nm1_img_7240.jpg

mtzg_untitled-1.jpg

ovta_img_7173.jpg